Općinsko vijeće

Predsjednik općinskog vijeća:

VATROSLAV LJUŠANIN, rođ.11.11.1993.g.

Podpredsjednik:

IVICA VRKIĆ, rođ..01.12.1970.g.

Vijećnici:

DARKO KUPANOVAC, rođ.30.01.1970.g.
TOMISLAV PATAČA, rođ. 05.06.1976
HRVOJE PAVIN, rođ.05.10.1967.g.
MATO PAVIN, rođ. 06.12.1963.g.
JOSIP ROGIĆ, rođ.14.02.1990.g.
ZVONKO KAVEDŽIĆ, rođ. 01.05.1963.g
IGOR ŠELEJ, rođ.01.05.1976.g
IGOR VRKIĆ, rođ. 21.11.1988.g
ŽELJKO ZETAIĆ, rođ.18.03.1964.g.